ib vogt - doświadczenie w zakresie elektrowni słonecznych

> 40 GWp

Pakiet projektów

> 2,2 GWp

Zrealizowane elektrownie fotowoltaiczne

> 826 MWp

Obsługa & serwisowanie (O&M)

Założona w 2002 roku firma ib vogt GmbH specjalizuje się w rozwijaniu, projektowaniu i inżynierii, finansowaniu, kompleksowym wykonaniu (EPC) oraz eksploatacji systemów fotowoltaicznych i oferuje elektrownie słoneczne "pod klucz" dla inwestorów na całym świecie.

Będąc firmą niezależną od producentów, skupia się na rozwiązaniach ukierunkowanych na potrzeby klientów, maksymalizując okres działania elektrowni słonecznych oraz ich rentowność dla inwestorów. 

ib vogt zatrudnia blisko 540 ekspertów na wszystkich etapach realizacji elektrowni słonecznych. Firma działa w skali międzynarodowej poprzez swoje biura w Niemczech, Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, Grecji, Hiszpanii, USA, Panamie, Australii, Indiach i Azji Południowo-Wschodniej oraz w ramach kilku wspólnych przedsięwzięć w Afryce.

Aktualne projekty

Scaldia, Holandia, 2018

ib vogt pomyślnie zrealizował elektrownie fotowoltaiczną Scaldia w Listopadzie 2018. Scaldia o mocy 54,5 MWp zajmuje powierzchnię 38 hektarów i składa się z ponad 140 000 paneli słonecznych. Panele słoneczne są usytuowane na osi wschód-zachód w celu optymalnego wykorzystania terenu i przy maksymalizacji ilości wytwarzanej energii elektrycznej. Scaldia to największa elektrownia fotowoltaiczna w Holandii.

 

Moc:

54.5 MWp

Rok budowy:

2018

Lokalizacja:

Nieuwdorp, Holandia

Typ:

Naziemna / orientacja wschód-zachód

Technologia:

Krystaliczne

Ograniczenie emisji CO2:

24,600 ton rocznie.

Czysta energia dla: 14,000 gospodarstw domowych